Stoły dębowe produkowane przez firmę MAT-TAR są doskonałym uzupełnieniem oferty podłóg drewnianych będącymi zasadniczymi elementami wyposażenia wnętrz.
               Lite drewno dębowe z widocznymi naturalnymi przymiotami takimi jak: zróżnicowana struktura usłojenia, sęki, fantazyjnie biegnący rdzeń oraz cała gama naturalnych przebarwień - zastosowane do produkcji stołów oddają naturę, ciepło oraz wzajemną harmonię z pozostałymi produktami firmy MAT-TAR.

RODZAJE STOŁÓW
               W zależności od charakteru pomieszczenia oraz gustów naszych Klientów polecamy stoły o stonowanej strukturze blatu czyli bez sęków i rdzenia określaną jako klasę A/B oraz stoły w klasie C/D posiadające charakter rustykalny posiadające wszystkie wyżej wymienione przymioty drewna.
               Wykonujemy stoły z nogami metalowymi (nogi proste, krzyżowe )  w kolorach czarnym i białym pomalowane metodą proszkową gwarantującą trwałość oraz nowoczesną estetykę. Profil nóg: 100x40 . 

Dostępne są również stoły z nogami drewnianymi wybierane ze względu na korelacje z podłogą dębową lub też elementami drewnianymi wnętrza.
Celem ułatwienia transportu stołów oraz zmniejszenia kosztów przesyłki nogi mogą być demontowane, a ich prosta konstrukcja umożliwia samodzielny montaż.
               Stoły firmy MAT-TAR produkowane są w dwóch zasadniczych modelach: ECO i ECO STYL
Stoły modelu ECO posiadają blat dębowy z drewna litego, którego struktura klejenia oparta jest na elementach litych na grubości łączonych tylko na szerokość stołu. Stoły modelu ECO STYL posiadają blat dębowy z drewna litego obłogowanego, którego struktura klejenia oparta jest na elementach drewna dębowego klejonego na grubości, długości i szerokości obłożonego warstwą użytkową w postaci obłogu dębowego o grubości 4 mm. Zaletą stołów linii ECO STYL jest duża stabilność geometryczna i przede wszystkim możliwość zamówienia blatów o grubości 48 i 68 mm.


               KOLORYSTYKA STOŁÓW
               Powierzchnia stołów firmy MAT-TAR wykończona jest olejem lub lakierem. Do wyboru są dwa kolory oleju oraz dwa kolory lakieru. Zarówno w wykończeniu olejem jak i lakierem oprócz powierzchni koloryzowanych (ECO 2 – bursztynowy/olej i ECO 4 – brązowy/lakier) dostępna jest bardzo popularna opcja bezbarwna zbliżona do efektu surowego drewna (ECO 1/olej - i ECO 3/lakier).

              DODATKOWE OPCJE
               Za odpowiednią dopłatą każdy rodzaj stołu standardowego można zamówić w opcji blatu rozkładanego z wkładkami. Również istnieje możliwość zamówienia stołu w wymiarze niestandardowym po uprzednim uzgodnieniach technicznych.

             

Stoły modelu ECO - blat dębowy z drewna litego,

STANDARDOWE WYMIARY BLATU :

  •  GRUBOŚĆ: 40  (+ 0/ -2 ) mm
  •  SZEROKOŚĆ:  900 / 1000  mm
  •  DŁUGOŚĆ: 1000 / 1600 / 1900 mm

Wysokość stołu wraz z blatem : 76-78 cm

Jeśli interesuje Cię blat o innych wymiarach, dopasowany specjalnie do Twoich potrzeb, napisz do nas– Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń +48 660 091 696

1 2 kopia

KLASA CD , NOGI PROSTE 

 2 kopia 2

 

KLASA CD , NOGI PROSTE 

 

7 kopia

KLASA CD , NOGI KRZYŻOWE

 

6 2 kopia

KLASA AB

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Model  ECO STYL - blat dębowy z drewna litego obłogowanego

STANDARDOWE WYMIARY BLATU :

  •  GRUBOŚĆ: 48/68 (+ 0/ -2 ) mm
  •  SZEROKOŚĆ:  840 / 900 / 960 mm
  •  DŁUGOŚĆ: 1600 / 1800 / 2000 / 2200 mm

 

CD1B4628a kopia

KLASA AB

 

CD1B4633a kopia

KLASA CD