PPUH „MAT-TAR” Sp. J.
Władysław i Dorota Matuszkiewicz

Dane adresowe:

63-330 Dobrzyca, Koźminiec 127
tel. +48 62 741 45 12
tel. +48 62 741 45 98
e-mail: biuro@mat-tar.pl
NIP: 621 10 02 973
REGON: 250479380

Sprzedaż (biuro)

Andrzej Herzog

Kierownik Działu sprzedaży
i marketingu

tel. +48 660 091 696
e-mail: biuro@mat-tar.pl

Marzena Rataj

Specjalista ds. sprzedaży – podłogi (zapytania)

tel. +48 668 008 111
e-mail: marzena@mat-tar.pl

Ewa Działoszyńska

Specjalista ds. sprzedaży – podłogi (zamówienia)

tel. +48 539 909 956
e-mail: ewa@mat-tar.pl

Mateusz Poczta

Specjalista ds. sprzedaży – więźby dachowe

tel. +48 532 744 179
e-mail: mateusz@mat-tar.pl

Małgorzata Damrych

Specjalista ds. sprzedaży – tarcice odziomkowe

tel. +48 539 909 955
e-mail: sprzedaz@mat-tar.pl

Przedstawiciele regionalni (podłogi i stoły)

Dawid Walędziak

Product Manager – podłogi

tel. +48 532 744 178
e-mail: dawid@mat-tar.pl

Piotr Adamczewski

Product Manager – podłogi, stoły i blaty

tel. +48 509 794 444
e-mail: piotr@mat-tar.pl

Paweł Iwański 

Product Manager – podłogi

tel. +48 532 744 186
e-mail:  pawel@mat-tar.pl

Marta Wieczorek

Product Manager – podłogi

tel. +48 532 744 187
e-mail:  marta@mat-tar.pl

Oskar Grzybowski

Product Manager – podłogi

tel. +48 532 744 170
e-mail: oskar@mat-tar.pl

Export

Dawid Walędziak

Product Manager – podłogi export

tel. +48 532 744 178
e-mail: dawid@mat-tar.pl

Marta Wieczorek

Product Manager – podłogi export

tel. +48 532 744 187
e-mail:  marta@mat-tar.pl

Paweł Iwański 

Product Manager – podłogi export

tel. +48 532 744 186
e-mail: pawel@mat-tar.pl

Meble na wymiar

Marcin Matuszkiewicz

Specjalista ds. produkcji stolarki – meble na wymiar

tel. +48 663 872 068
e-mail: marcin@mat-tar.pl

Logistyka i administracja

Wojciech Buszyk

Specjalista ds. logistyki

tel. +48 668 400 880
e-mail: wojciech@mat-tar.pl

Agnieszka Matuszkiewicz

Kasa / wystawianie faktur

tel. +48 692 251 098
e-mail: agnieszka@mat-tar.pl

Aleksandra Orzechowska

Kadry

tel. +48 539 909 992
e-mail: ola@mat-tar.pl

Księgowość

Faktury / płatności

tel. 62 7414 512 | wew. 45
e-mail: ksiegowosc@mat-tar.pl; efaktury@mat-tar.pl