Stoły dębowe

W naszej ofercie znajdziesz stoły dębowe, wyróżniające się wysoką jakością i niezwykłą dbałością wykonania. Dzięki materiałom, z których zostały wykonane, są solidne, dostojne i unikalne. Będą piękną ozdobą domu, czy mieszkania. To jednak nie wszystko! Decydując się na stół dębowy MAT-TAR stworzysz wyjątkową przestrzeń dla spotkań z najbliższymi.

Stoły dębowe – blaty

Stół dębowy wykonany z wysokiej jakości drewna pasuje do każdego wnętrza. Nasza firma proponuje dwa rodzaje blatów:

  • Blat Eco – stworzony jest z wyselekcjonowanego litego drewna, klejonego na szerokości metodą przeciwprężną.
  • Blat Eco Styl – składa się z elementów drewna dębowego, klejonego na grubości, długości i szerokości, otoczonego warstwą użytkową w postaci obłogu dębowego o grubości 4 mm.

Decydując się na stół dębowy MAT-TAR, zyskujesz niepowtarzalny produkt.

Blaty stołów drewnianych – klasy

Podobnie jak w przypadku podłóg drewnianych, stoły dębowe klasyczne dostępne są w dwóch klasach. Dzięki temu możesz jeszcze bardziej dopasować je do swojego wnętrza. Wykonujemy blaty w klasach:

  • AB – w tym przypadku struktura drewna jest stonowana, a na powierzchni dopuszczalne są małe sęki szpilkowe.
  • CD – zróżnicowana struktura drewna, sęki wypełnione czarną szpachlą, fantazyjnie biegnący rdzeń.

Stół z drewna dębowego – podstawy

Podstawy do stołów z drewna dębowego to nowoczesne rozwiązania w stylu industrialnym. Wykonane są z metalu malowanego proszkowo, co potwierdza wysoką wytrzymałość oraz dbałość o szczegóły. Oferujemy szeroką gamę wzorów podstaw. Z łatwością znajdziesz więc taką, która przypadnie Ci do gustu. Dla osób ceniących minimalizm idealnie sprawdzą się proste, klasyczne. Jeżeli zaś zależy Ci, aby stół przyciągał większą uwagę, polecamy te bardziej niestandardowe. Tak duży wybór podstaw do stołów dębowych pozwala stworzyć ten wymarzony.

Stół dębowy naturalny dostosowany do Twojego wnętrza

Stół dębowy MAT-TAR może różnić się rodzajem podstawy, czy klasą blatu, ale nie tylko! Barwy zostały dobrane w zgodzie z obowiązującymi trendami tak, by pasowały do różnego rodzaju aranżacji. Proponujemy blaty w odcieniach:

  • surowego drewna,
  • bursztynowym,
  • naturalnym,
  • brązowym.

Dodatkowo nasze stoły dębowe pokryte są olejowoskiem lub lakierem, które posiadają certyfikat zgodności dla produktów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Dzięki temu masz pewność, że decydujesz się na bezpieczny produkt.

Stół dębowy według własnego pomysłu

Szukasz stołu o innych wymiarach? Dla nas to żaden problem! W Mat-Tar umożliwiamy stworzenie stołu dębowego na wymiar. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a przedstawimy Ci najlepszą ofertę.

Mat-Tar to także producent podłóg drewnianych oraz mebli na wymiar. Sprawdź deski lite dębowe czy jodełkę angielską dostępne w naszej kompleksowej ofercie! Stwórzmy razem Twoją wymarzoną przestrzeń!